Dobrym wyjściem okazuje się chińska marka Xiaomi.

Elektronika i narzędzia Inne

W obecnych czasach, na zajęciach dodatkowych czy też w szkołach trudno jest już odnaleźć młodzież czy nawet dzieci , które nie mają telefonów. Coraz to młodsze dzieci namawiają rodziców na taki prezent. Nie każdego rodzica stać jest jednak na kupienie komórki sięgającego prawie 3 tysięcy pln w przypadku renomowanej marki, choć niejednokrotnie także takie spotyka się w podstawówkach, czy liceach.

 

Czy warto przepłacać i nie spać po nocach martwiąc się, kiedy to naszemu dziecku spadnie telefon lub pęknie wyświetlacz, a może zdarzyć się tak, że jego kolega rzuci plecakiem naszego dziecka z telefonem znajdującym się w kieszonce? Wspaniałym wyborem staje się właśnie chińska marka i to nie ważne, czy wybierzemy Xiaomi Mi czy Redmi, staniemy się właścicielami naprawdę dobrego smartphon, jaki ma szansę konkurować z dużo bardziej kosztownymi smartfonami innych marek. Parametry tych smartfonów, często są niesłychanie dużo lepsze, a cena zadziwiająco mała.

 

To nie oznacza, iż są one gorszej jakości, ponieważ opinie na terenie naszego kraju o Xiaomi są w rzeczywistości znakomite. Sama marka określa, iż nie chce przewyższyć pięciu % marży, a piszą nawet, iż nie zarabiają na swoich budżetowcach, takich jak Xiaomi Redme, ponieważ są one reklamą dla spółki. Firma Xiaomi nie jest również bardzo młodym przedsiębiorstwem, bo powstało w 2010 roku i na swoim koncie ma już prawie 50 wzorów komórek., a co się z tym wiąże, możemy zakupić smartphona tej firmy w różnej cenie. Starsze modele, doskonale sprawdzające się dla młodszych dzieci są niezmiernie przystępne cenowo, a te nowsze kapitalnie sprawdzą się dla młodzieży, a jednocześnie nie nadszarpną naszego budżetu.

Więcej: http://swiatxiaomi.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *