Hybryda jest odporna na różne uszkodzenia.

Inne Moda i uroda

Manicure hybrydowy jest coraz to bardziej atrakcyjny. Na pewno zawdzięcza to niezwykłej odporności a także efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, taka hybryda jest odporna na uszkodzenia oraz nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do 2-3 tyg.. Czym jest tak naprawdę paznokcie Kraków centrum?

 

Jest to połączenie lakieru do paznokci oraz żelu do wykonywania manicure. Będziemy mogli go zrobić w specjalistycznym studiu lub we swoim mieszkania. Natomiast do własnoręcznego wykonania hybrydy, konieczny będzie na pewno zakup kilku rzeczy, takowych jak np. kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to wielki koszt, zaś zakupione rzeczy starczą na długo a także będziemy umieli wykonywać sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. Gdy już zaznajomimy się dobrze z sposobem wykonywania hybrydy, cały proces może trwał do kilkunastu min.. Czas wykonywania jest krótki, zaś ostateczny efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest trudne. Wystarczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym to jest hybryda. Kolejno zamaczamy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej znajduje się lakier i obwijamy folią aluminiową. Po 15 min. powinnaś sprawdzić, czy hybryda schodzi. Jeśli tak jest, delikatnie zdejmujemy lakier pilnikiem lub drewnianym patyczkiem. Jeżeli nie, przykładamy ponownie nasączony wacik na kilka minut.

 

Po tym zabiegu, powinno sięużyć specjalnych odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę paznokciom. Warto wspomnieć, iż jeśli nasze paznokcie są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinniśmy kłaść na nie hybrydy, bo może bardziej je uszkodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *