Możemy wybrać sobie rodzaj sterowania naszymi żaluzjami.

Budownictwo Dom, mieszkanie, rodzina Inne Okazje nieruchomości

Moda na wygląd okien ulega ciągłym zmianom. Raz modne są bogato zdobione firanki, a następnie rzymskie rolety, innym razem prawdziwą furorę robią podwójne zasłony, a następnie wracają do naszych łask żaluzje. Tak właśnie jest w tym momencie – żaluzje w naszych oknach występują coraz to częściej, a ponieważ bardzo modne jest stosowanie surowców pochodzenia naturalnego, są to żaluzje z drewna.

 

Żaluzje wykonane są z lameli bambusowych albo drewnianych. Możemy wybrać żaluzje zrobione z lameli o szerokości 25 milimetrów albo lameli o szer. 50 mm. Montaż żaluzji drewnianych jest bardzo prosty i można przeprowadzić go na trzy sposoby: bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Ponadto mamy możliwość wybrać sobie typ sterowania tymi żaluzjami: sterowanie tradycyjne – ręczne, sterowanie żaluzjami z wykorzystaniem pilota radiowego lub sterowanie żaluzją nowoczesne – wykorzystując aplikację do smartphone. Do zalet drewnianych żaluzji powinniśmy zaliczyć również to, iż nie łamią się, są mocna, a powierzchnie lameli eksponowane na słońcu nie tracą koloru.

 

Żaluzje drewniane posiadają ciepłą, naturalną a także elegancką kolorystykę. Odcień lameli możemy wybrać z bogatej palety kolorystycznej oraz dobrać takie żaluzje do własnego wnętrza, ażeby nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Żaluzje oprócz pięknego wyglądu i roztaczania przyjaznej aury, umożliwiają nam precyzyjną regulację wpadającego światła, utrzymują temperaturę a także pozwolą uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Można je z powodzeniem zamontować na dużych, średnich i małych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *