Można robić hybrydy zarówno w salonie, jak i w mieszkaniu.

Inne Moda i uroda

Paznokcie hybrydowe to mega hit ostatnich miesięcy. Na pewno jeszcze długo będzie się trzymać. Paznokcie hybrydowe Kraków centrum na 100% góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia a oprócz tego sprawne schnięcie. Zaraz po pomalowaniu paznokci możemy porwać się zwykłym zajęciom.

 

Nie musimy czekać nieskończoną ilość czasu, do momentu aż nasze paznokcie wyschną, a na koniec i tak zostać z ryską na ładnym lakierze. Hybrydowe paznokcie są gotowe do użytku zaraz po wyjściu z salonu/ czy zrobieniu domowego manicure. A przy tym, posiadamy coraz więcej sposobów. Jest kilka spółek, jakie mają szeroką ofertę towarów potrzebnych do hybryd.

 

Producenci rozpieszczają nas kolorami oraz dodatkowo różnymi dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami w stylu cat eye oraz dodatkowo małymi diamencikami czy innymi dodatkami, które mamy możliwość mocować na paznokcia. Hybrydowy lakier nakłada się szybko oraz efektownie, bez trudu utwierdza i już jest gotowe! Jest możliwość robić paznokcie hybrydowe zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co najlepiej wybrać? Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a bardzo zależy tobie na doskonałym efekcie- zapisz się do salonu. Zrób to też wówczas, w momencie gdy masz chęć na bardziej szalone zdobienia albo lakier, którego nie jesteś całkowicie pewna a nie chcesz go kupić.

 

Najlepszym pomysłem jest kupienie kompletnego zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Zwykle domowy manicure hybrydowy utrzymuje się odrobinę krócej niżeli ten z salonu. Wybierz sama!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *