Porady przez telefon

Inne

Spadek i zachowek, podwyższenie alimentów, rozwód czy też podział majątku – to oczywiście tylko poniektóre sprawy, które omawiamy z doświadczonymi prawnikami. W obecnej sytuacji, aby otrzymać profesjonalną poradę w zakresie prawa, nie trzeba iść do kancelarii prawniczej. Zazwyczaj prawnicy oferują również swoje usługi przez telefon jak również internetowo.

Porada prawna bez opuszczania mieszkania
Porady z zakresu prawa to kluczowa usługa oferowana poprzez kancelarie radców prawnych, adwokackie i kancelarie prawne. Kiedyś, żeby dostać poradę prawną, musieliśmy udać się do kancelarii osobiście. Aktualnie na całe szczęście nie jest to już potrzebne, ponieważ coraz częściej spotyka się porady prawne w internecie oraz poprzez telefon.

Tego typu usługi prawne niczym nie różnią się od tych oferowanych osobiście w kancelarii. Są jednocześnie zdecydowanie bardziej wygodniejsze dla klienta – wcale nie musi on iść do kancelarii prawniczej, co jest ogromną oszczędność czasu. Dodatkowo, w niektórych mniejszych miejscowościach nie ma kancelarii prawnych, a dojazd do jednej z najbliższych niestety oznaczałby długą podróż. Zatem wtedy to znakomite rozwiązanie.

Jak wygląda udzielenie telefoniczna porada prawna?
Aktualnie ogrom kancelarii prawnych oferuje klientom usługi prawne poprzez Skype, telefon czy online – przez pocztę email. Żeby skorzystać z tego typu usługi, powinniśmy wybrać właściwą kancelarię, przesłać do niej swoje zapytanie, poczekać na wycenę, a potem opłacić usługę. Już w ciągu paru dni będziemy mogli uzyskać gotową poradę.

A zatem po taką poradę nie musimy udawać się do kancelarii osobiście – możemy zrobić to też na odległość!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *